OPPZ PRZYGODA


Idź do treści

Menu główne:


Pracownia "Impresja"

Grupy > Zespoly dzialajace w placowce > Pracownie dzialan tworczych

„Impresja”
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 7 lat

Prowadząca:
Katarzyna Michalik-Kiszka

„Mała Impresja”
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat

Prowadząca:
Katarzyna Michalik-Kiszka

Sukcesy plastyczne grupy "Impresje":

1. W XIII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej pt. "Świat w oczach najmłodszych" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. S.Żeromskiego w Nałęczowie, Agata Majka oraz Zuzanna Rynkiewicz uzyskały kwalifikacje do wystawy.

2. w XXI Konkursie Plastycznym pt. "Dom" organizowanym przez OPP w Radlinie, Pola Kowalska zajęła II miejsce, Olga Puzon, Julia Skrzypiec oraz Inga Radomska uzyskały kwalifikację do wystawy.

3. 4 maja w siedzibie OPP Zespół „Przygoda” odbyło się rozstrzygnięcie I edycji Konkursu Plastycznego „Moja przygoda z Przygodą”, którego celem było zobrazowanie działań odbywających się w „Przygodzie”. Organizatorem konkursu była firma PROFESSIONAL Business Imaging Group Sp. z o.o., Barbara Bugdol zdobyła gółwną nagrodę, Maria Sławek nagrodę SMKL, Zuzanna i Liliana Buchalskie, Amelia Figurai Jan Wieczorek zdobyli wyróżnienia a Iga Siatka oraz Eliza Piasta kwalifikacje do wystawy.

4. W ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Ludowe motywy z dziecięcej perspektywy"zorganizowanym przez Przedszkole nr 43 w Sosnowcu, uczestniczka koła "Małe Impresje" - Agata Kolarczyk zajęła III miejsce.

5. Na Międzynarodowym Festiwalu "Color Art" w Goleniowie, którego tematem była rodzina, Nina Polnik zdobyła kwalifikację do wystawy.

6. Na XIV Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży „Vincent van Gogh – z pędzlem wśród gwiazd”, którego organizatorem był MDK w Rybniku, Nikola Ożóg uzyskała kwalifikację do wystawy.

7. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Człowiek w ruchu" organizowanym już kolejny raz przez MDK Pabianice, Paulina Buchalik zdobyła II miejsce.

8. W ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Kwiat dziełem doskonałym" , który zorganizowało Gimnazjum im. Jana Pawła II w Polkowicach uczniowie "Impresji" zostali laureatami: Nina Dziwoki - II miejsce, Marta Kiszka III miesjce, Ada Barciok - wyróżnienie , Amelia Salamon - także wyróżnienie a Franciszek Janik, Anna Hartmann oraz Anna Siatka - kwalifikacje do wystawy.

9. W II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „POZYTYWKA - czyli wszystko to, co sprawia że jestem szczęśliwy”, którego organizatorem jest Strefa WzW, wolnych z wyboru z siedzibą w Rybniku, Emilia Piecha zdobyła nagrodę, a Nikola Ożóg wyróżnienie.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego