OPPZ PRZYGODA


Idź do treści

Menu główne:


Kadra

KADRA OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ – ZESPÓŁ „PRZYGODA”
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
J


CHOREOGRAFOWIE

Anita Geratowska – dyrektor OPP – Zespół „Przygoda, prowadzi Reprezentacyjną Ludową Grupę Starszą „Kaszuby” oraz dziecięce: „Owce”, „Krople” i "Biedronki"
Barbara Holona – prowadzi ludowe grupy dziecięce – „Chochliki”, „Słoneczka”, „Iskierki”, „Promyczki”, „Pszczółki”, grupę taneczną „Karlusy” (SP 12) i w SP 2 w Rybniku oraz grupy „Wielopole I” i „Wielopole II” w ZSP nr 1 w Rybniku.
Agnieszka Mikszan – prowadzi ludowe grupy dziecięce „Skrzaciki”, „Fasolki”, „Beskid” oraz grupy taneczne „Na 6” (SP 6), „Niezapominajki” (SP 21) i „Ślązaczki” ( SP 35).
Anna Zimończyk – prowadzi ludowe grupy dziecięce „Żaczki” i „Groszki”.
Magdalena Makosz – prowadzi grupę młodzieżową „Disco Dance”.
Ewa Barska prowadzi grupy dziecięce „Małe Disco”, „Krasnoludki” oraz zajęcia taneczne w grupie wokalno-ludowej „Kolorowe Nutki”

MUZYCY

Zofia Basztoń – prowadzi kapelę ludową oraz akompaniament w grupach ludowych „Biedronki”, „Krople”, „Owce” i „Kaszuby”.
Agnieszka Janas – prowadzi akompaniament i zajęcia wokalne w grupie wokalno – tanecznej „Kolorowe Nutki” , zajęcia wokalne w ludowych grupach „Kaszuby” oraz w Grupie Działalności Artystycznej”, zajęcia wokalno – instrumentalne w grupie „Remedium” oraz zajęcia gitarowe, ponadto prowadzi zespoły wokalne „Stokroty” (SP 28 Rybnik-Kamień), „Sweet Water” (ZSP 4 Rybnik-Golejów) oraz prowadzi opieke wokalną nad zespołem Hornet's Cage.
Marzena Czerwińska – Konsek - prowadzi grupę „Skrzaciki” oraz akompaniament i zajęcia wokalne w ludowych grupach „Fasolki” oraz „Beskid” a także zajęcia instrumentalne w grupach „Dzwoneczek” i „Fermata”.
Grażyna Krótki – prowadzi grupę dziedzięcą „Knefliki”, a także akompaniament i zajęcia wokalne w grupach ludowych „Żaczki”, „Biedronki”, „Krople”, „Groszki” i „Pszczółki”, w reprezentacyjnej ludowej grupie „Owce” oraz w zespole tanecznym „Niezapominajki” (SP 21 Rybnik-Niedobczyce).
Karolina Lustig – prowadzi akompaniament w ludowych grupach „Chochliki”, „Fasolki” i „Groszki” oraz w grupach tanecznych „Na 6” (SP 6 Rybnik), „Kropeczki” (SP 6 Rybnik) oraz „Ślązaczki” (SP 35 Rybnik).
Joanna Markiewka prowadzi akompaniament w ludowych grupach „Iskierki”, „Kaszuby” oraz „Wielopole I” i „Wielopole II” w ZSP 1 w Rybniku, prowadzi również koło miłośników folkloru „Kogucik”.
Joanna Rzymanek – prowadzi akompaniament i zajęcia wokalne w ludowych grupach „Chochliki”, „Iskierki”, „Słoneczka”, „Promyczki” i „Krasnoludki”.
Monika Sachs – Wajner – prowadzi akompaniament i zajęcia wokalne w grupach „Na 6” w SP 2 oraz zajęcia wokalne w ludowych grupach „Słoneczka”, Beskid”, ponadto grupy wokalne „Gwiazdeczki”, „Zefirek I”, „Zefirek II”, „Heaven” oraz „Kwartecik”
Irena Witek – Bugla – prowadzi akompaniament w ludowej grupie „Karlusy” oraz młodszą kapelę ludową.

PLASTYCY
Krystyna Komorowska – wicedyrektor OPP – Zespół „Przygoda”, prowadzi zajęcia plastyczne w grupach „Mała Abstrakcja” oraz „Abstrakcja”,
Katarzyna Michalik – Kiszka – prowadzi zajęcia plastyczne w grupach: „Małe impresje” i „Impresje”,
Joanna Nowara prowadzi zajęcia z ceramiki w grupach: „Mała Ceramika”, „Ceramika” oraz „Szkło”.

FOTOGRAFIA
Janusz Rzymanek – prowadzi zajęcia z fotografii,

TEATR
Izabela Karwot - prowadzi zajęcia teatralne z grupami "Krople" i "Kolorowe Nutki"

Ponadto w naszej placówce pracują także:
-
w sekretariacie Elżbieta Jaszczuk i Robert Drozd,
-
garderobiane – Marianna Łochowicz i Małgorzata Sikora,
-
konserwatorzy – Jakub Komorowski i Wincenty Słomka,
-
sprzątaczki – Renata Pawlas, Mariola Marcol i Teresa Żyła,



Powrót do treści | Wróć do menu głównego